Poradenství

Poradenství


Poradna pro vztahy a rodinu – vztahové poradenství

Co děláme

V Poradně pro vztahy a rodinu pomáháme lidem v nepříznivé situaci, která se týká vztahů. A to ať už jde o vztahy mezilidské, nebo o vztah, který prožíváme k sobě samým. Odborně doprovázíme dospívající a dospělé osoby při hledání odpovědí na otázky kdo jsem, co potřebuji nebo co ve skutečnosti chci a podporujeme je v tom, aby zde nalezené neztráceli ze zřetele ani ve vztazích s druhými.

  

Pro koho tady jsme

Jsme tu pro dospívající mládež od 16 let a dospělé osoby.

Jedná se o osoby, které se dostaly do nepříznivé životní situace a dočasně ji nedovedou řešit vlastními silami, v oblastech osobních, rodinných nebo partnerských vztahů a potřebují:

  • ujasnit si své potřeby a postoje, zorientovat se ve své osobní situaci,
  • posílit své sebevědomí,
  • pomoc při výchově a v péči o děti,
  • podporu a provázení.


Předpokladem úspěšného zvládnutí nepříznivé situace je aktivní spolupráce ze strany klienta. Pracovníci poradny nabízejí klientům podporu při vlastním řešení situace v rámci jejich možností, neřeší ji místo nich.

 

 Poslání

...sebepoznáním k druhým…”

Posláním Poradny pro vztahy a rodinu je pomoc lidem v nepříznivých životních situacích týkajících se vztahů rodinných, partnerských i společenských.

Služba odborně doprovází a podporuje dospívající mládež a dospělé osoby při zvládání jejich osobních, partnerských, rodinných i společenských vztahů.


Poradna pro vztahy a rodinu – vztahové poradenství

Spolupracujeme

Všichni partneři

Buďte první v obraze!

Přihlášení k odběru novinek

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.