Rodiny a páry

Rodiny a páry


Poradna pro vztahy a rodinu – vztahové poradenství

Co děláme

Pomáháme lidem, kteří se potýkají s problémy ve vztahu k ostatním nebo k sobě samým a zároveň cítí, že vyrovnat se s nimi už je nad jejich vlastní síly.

V sociální službě poskytujeme základní a odborné sociální poradenství.

  

Pro koho tady jsme

Jsme tu pro dospívající mládež od 16 let a dospělé osoby, které svou situaci dočasně nedovedou řešit vlastními silami. Naši službu využívají jednotlivci, páry či celé rodiny ve chvíli, kdy se ocitnou v nepříznivé sociální situaci, která se týká vztahů. A to ať už jde o vztahy mezilidské, nebo o vztah, který prožíváme k sobě samým. Odborně doprovázíme dospívající a dospělé osoby při hledání odpovědí na otázky kdo jsem, co potřebuji nebo co ve skutečnosti chci a podporujeme je v tom, aby zde nalezené neztráceli ze zřetele ani ve vztazích s druhými.

V rámci odborného sociálního poradenství zde pracují sociální pracovníci, psychologové a manželští a rodinní poradci, kteří svou činností směřují k nápravě situace či ke zmírnění jejích negativních důsledků.

Předpokladem úspěšného zvládnutí nepříznivé situace je aktivní spolupráce ze strany klienta. Pracovníci poradny nabízejí klientům podporu při vlastním řešení situace v rámci jejich možností, neřeší ji místo nich.


Poradna pro vztahy a rodinu – vztahové poradenství
Bc. Jana Balcarová

Bc. Jana Balcarová

objednávání klientů, sociální pracovník

T: +420 775 244 291
E: poradenstvi@prorodiny.cz, jbalcarova@prorodiny.cz

Spolupracujeme

Všichni partneři

Buďte první v obraze!

Přihlášení k odběru novinek

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.