Volná místa

Volná místa

Pracovník v sociálních službách

Odlehčovací služba Respit hledá pracovníka sociálních služeb pro pracovní oblast Ostrava a okolí.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • poskytování asistence v rámci odlehčovací služby v terénu
  • vyplňování dokumentů spojených s asistencí
  • komunikace s týmem a podílení se na řešení nenadálých situací

Co od vás očekáváme?

  • vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. § 116, ods. 5
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost samostatné přímé péče v terénu
  • respekt k nadřízeným
  • dobré komunikační dovednosti
  • zodpovědnost a spolehlivost, flexibilitu
  • chuť pracovat s lidmi se zdravotním postižením
  • schopnost řešit náročné situace při práci s uživatelem
  • VÝHODOU: zkušenosti s prací s lidmi se zdravotním postižením

Co vám nabízíme?

  • mzdu dle výše úvazku (12 800 Kč při úvazku 0,4)
  • práce převážně v odpoledních ale i dopoledních hodinách
  • zajímavou a smysluplnou práci s lidmi od 1 roku do 35 let s různými druhy zdravotního postižení v terénu
  • profesionální růst a další vzdělávání
  • BENEFITY: nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, možnost plánovat práci dle svých individuálních potřeb, potvrzení o praxi pro studenty VŠ a VOŠ

Životopisy i dotazy můžete zasílat na e-mailovou adresu respit@prorodiny.cz

Osobní asistent

Služba OASA přijímá osobní asistenty  k dětem a mladým lidem se zdravotním postižením, k doprovodům, pro pomoc  při sebeobslužných činnostech a pro asistenci všude tam, kde se budou  pohybovat.

Co nabízíme:

  • Dohodu o provedení práce pro oblasti Fryčovice
  • Aktivní řidič výhoda, není podmínkou
  • Odborné zaškolení
  • Akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách zdarma

 Co požadujeme:

  • Věk minimálně 18 let
  • Fyzickou a psychickou zdatnost
  • Odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., pokud nesplňujete, je možno u nás zdarma absolvovat při práci

Pro pozvání do výběrového řízení zašlete svůj životopis a motivační dopis na nabidkaprace@prorodiny.cz. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme na uvedeném e-mailu nebo na tel. čísle 774 244 415, Iveta Prokopová.

Spolupracujeme

Všichni partneři

Buďte první v obraze!

Přihlášení k odběru novinek

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.