Domů  Registrace

2021/11/22 tisková zpráva | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.

2021/11/22 tisková zpráva

Datum vydání: 22. 11. 2021 v Ostravě


14. ročník benefiční akce Světlo mladým s handicapem v Ostravě!


Centrum pro rodinu a sociální péči z. s. uskutečnilo již 14. ročník benefiční akce Světlo mladým s handicapem. Tato benefiční akce proběhla 20. listopadu 2021, od 11 do 18 hodin ve Forum Nová Karolina.

Přes všechny nesnáze a nejistotu, které předcházely samotnou akci (zda se benefiční akce bude moci uskutečnit, nemoc či karantény účinkujících hudebních skupin, nemoc hlavní moderátorky, … ) se nám podařilo doprovodný program benefiční akce naplnit a v příjemné atmosféře prožít. Klauni na volné noze vytvořili úsměv na dětských tvářích, Swingová partička zaplnila celé Forum posluchači, na své si přišli milovníci folkloru, tance i současné POP music.

Z vystupujících můžeme dále zmínit POP Academy, ZUŠ Vratimov VRZUŠKA, Lidovoukonzervatoř a Múzickou školu Ostrava, p. o., pana Martina Miki Zábranského a další. Uživatelé sociálně aktivizační služby BRÁNA spolu s dobrovolníky zářili v tradičních žlutých tričkách v prostorech obchodního centra Forum Nová Karolina a prodávali mini svítilny. Díky nadaci Divoké husy bude výtěžek letošní benefiční akce zdvojnásoben a budou z něj financovány CESTY ZA POZNÁNÍM a jiné akce pro mladé lidi se zdravotním postižením.

Celá benefiční akce proběhla s přísnými hygienickými opatřeními. Přesto jsme velmi rádi, že se mohla uskutečnit a chceme ještě jednou poděkovat všem dobrovolníkům, nadacím a dárcům, kteří se rozhodli, že naši činnost podpoří.

Pro bližší informace: https://www.svetlomladymshandicapem.cz/

Odkaz na náš web: www.prorodiny.cz

Odkaz na náš facebook: https://www.facebook.com/prorodiny/

Centrum pro rodinu a sociální péči z. s., Syllabova 3039/19e 703 86 Ostrava-Vítkovice, Telefon: 775 644 246,

E-mail: scvesperova@prorodiny.cz, IČO: 48804517 I Bankovní spojení: ČS Ostrava č.ú.: 1660723399/0800

detail obrázku

detail obrázku

detail obrázku