Fandíme rodině | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.


Hlavní navigace

FB

A
A
A

-

English

Nacházíte se zde: www.prorodiny.cz » Centrum pro rodinu a sociální péči » Aktuality » Seminář o plánování (ne)otěhotnění - 17.11.2020

Seminář o plánování (ne)otěhotnění - 17.11.2020

Plánování rodičovství přirozenou metodou – seminář o speciální technice rozpoznávání plodnosti, vypracované lékaři na základě odborných výzkumů. Pomocí rozlišení plodných a neplodných dnů lze odpovědně plánovat rodičovství bez použití antikoncepce, nebo naopak snáze dojít k plánovanému početí dítěte.

Seminář je určen pro veřejnost, jednotlivce, mladé lidi, studenty, snoubence i manžele. Přijďte si udělat vlastní pohled, o co vlastně jde, kdy se řekne „PLÁNOVÁNÍ RODIČOVSTVÍ PŘIROZENOU METODOU“.

V programu se vyučuje německá metodika – symptotermální metoda. Srdečně zveme i účastníky, kteří mají o metodě PPR pochybnosti.

Seminář obsahuje vysvětlení základních principů a poznatků podle moderní medicíny, nácvik vedení záznamu, práci se záznamem, vyhodnocení údajů, používání metody v konkrétních životních situacích.

Prosíme o závazné přihlášení: PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ ZDE!

Termín: sobota 17. listopadu 2020, v čase 9:00 – 17:00  

Místo konání:
Centrum pro rodinu a sociální péči z. s., středisko RODINA, Syllabova 19, Ostrava Vítkovice,
velká klubovna. (Jedná se o přízemní žlutou budovu v areálu Lékařské fakulty Ostravské univerzity.) Velmi příjemné prostředí umocněné občerstvením s kávou a čajem, se společným obědem v  polední přestávce. Poplatek za jeden oběd je 50 Kč, hradí se samostatně.

Účastnický poplatek 300 Kč na osobu nebo 350 Kč na manželský/snoubenecký pár, dvojice jsou více než srdečně zvány! Sponzorovaná cena zahrnuje výukové materiály.

Přednáší MUDr. Maria Fridrichová a instruktoři symptotermální metody.

Organizátor se zavazuje nakládat s osobními údaji dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Informace: Maria Fridrichová – e-mail mfridrichova@prorodiny.cz, nebo telefon 731 625 618.

Pro další propagaci plakátek ke stažení ZDE.

www.fajnarodina.cz

Seminář je součástí projektu CELOROČNĚ PRO RODINU, který je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy.

Soubory ke stažení

Seminář o plánování (ne)otěhotnění - 17.11.2020 (velikost: 604kB, typ: PDF)Domů | Kontaktujte nás | Registrace | Prohlášení o přístupnosti | Mapa webu | Textová verze