Fandíme rodině | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.


Hlavní navigace

FB

A
A
A

-

English

Nacházíte se zde: www.prorodiny.cz » Centrum pro rodinu a sociální péči » Aktuality » ODLOŽENO!!! Rodičovské skupiny pro posílení osobních a rodičovských kompetencí - od 21.10.2020 ve Smilovicích

ODLOŽENO!!! Rodičovské skupiny pro posílení osobních a rodičovských kompetencí - od 21.10.2020 ve Smilovicích

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vyplývajícího ze zhoršené epidemiologické situace jsme nuceni avizovaný kurz odložit na dobu, která jeho realizaci umožní.

Sledujte náš FB a web, kde vás budeme o novém termínu informovat. Děkujeme.

 

Nabízíme účast na kurzech v rámci projektu Kompetence pro stabilnější rodinu II.

Stabilní a dobře fungující rodina v řadě případů dokáže překonat sociální problémy a snižuje riziko sociálního vyloučení jejich členů. Navazuje na pilotní projekt KOMPETENCE PRO STABILNĚJŠÍ RODINU (2018-2019), ve kterém jsme se již na toto téma zaměřili.

Cílem projektu je prevence sociálního vyloučení způsobeného nestabilitou rodiny, rozpadem vztahů v rodině posílením rodinných a rodičovských kompetencí, rozvojem komunikačních a psychosociálních dovedností, posílením osobních kompetencí v běžném životě u rodin pečujících o děti v rámci obcí MAS Pobeskydí.

Tím chceme také přispět k posílení jejich sebedůvěry pro zapojení do komunity a obnovení či upevnění kontaktu s přirozeným sociálním prostředím za pomoci čtyř navazujících aktivit. Kurzy tohoto projektu jsou pro obyvatele obcí Pobeskydí zdarma.

Rodičovské skupiny pro posílení osobních a rodičovských kompetencí je určen těm, kteří se chtějí naučit praktické metody jak se připravit či zvládat  možná krizová období ve vztazích a výchově a nejen to.

21.10. - 16.12. od 17 hodin, Smilovice, Středisko Karmel

přihlašování: Ivana Zajíčková, izajickova@prorodiny.cz

PLAKÁT


Pro projekt KOMPETENCE PRO STABILNĚJŠÍ RODINU II připravujeme realizaci kurzů v Palkovicích, po novém roce pak v Horních Bludovicích, Chotěbuzi, Těrlicku a Krmelíně. Zájemci hlaste se na tel. 777 313 141 a email izajickova@prorodiny.cz

 Domů | Kontaktujte nás | Registrace | Prohlášení o přístupnosti | Mapa webu | Textová verze