Domů  Registrace

Nabídka práce - sociální pracovník | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.

Nabídka práce - sociální pracovník

detail obrázku

Centrum pro rodinu a sociální péči z. s. hledá pro Odlehčovací službu RESPIT sociálního pracovníka

Požadujeme:

-          vzdělání dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách - VOŠ, VŠ v oblasti sociální práce

-          základní orientaci ve standardech kvality sociálních služeb

-          Práce s PC (Microsoft Office, Google aplikace)

-          základní fyzickou zdatnost (sociální pracovníci  vykonávají práci i jako asistenti u našich uživatelů)

-          časovou flexibilitu a schopnost práce s rozvržením času (pracujeme jak v ranních, tak odpoledních hodinách v rámci nerovnoměrně rozvržené pracovní doby)

-          empatický a pozitivní přístup k cílové skupině (osoby se zdravotním postižením od 1 roku do 35 let)

-          schopnost spolupráce v týmu

-          ochotu pracovat v „terénu“

-          samostatnost, schopnost řešit nenadálé situace

Výhodou:

-          zkušenost s prací s lidmi se zdravotním postižením

-          řidičský průkaz skupiny B nebo ochota absolvovat kurz pro získání řidičského průkazu

Nabízíme:

-          úvazek 0,5

-          nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, možnost práce z domu

-          příjemné pracovní prostředí, zázemí v kanceláři služby

-          individuální a týmovou supervizi

-          stravenky

-          25 dnů dovolené

-          nástupní hrubá mzda 13 000,- Kč

Náplň práce:

-          koordinace práce asistentů odlehčovací služby

-          aktivní nábor nových asistentů a jejich zaučení

-          péče o asistenty v rámci jejich pracovních potřeb

-          vedení dokumentace uživatelů odlehčovací služby

-          individuální práce s uživateli

-          poskytování informací zájemcům o odlehčovací službu

-          provádění sociálních šetření, stanovení a vyhodnocení cílů uživatelů

-          řešení zakázek uživatelů týkajících se služby

-          práce na rozvoji služby, kvality a propagace

-          podílení se na realizaci vzdělávání pro asistenty

-          provádění dílčích úkolů zadaných vedoucí odlehčovací služby

Nástup do pracovního poměru je v září 2022.

Životopisy i dotazy můžete zasílat na e-mailovou adresu respit@prorodiny.cz do 29. července. 2022.

Soubory ke stažení

Nabídka práce - 2022 (velikost: 722kB, typ: PDF)