Fandíme rodině | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.


Hlavní navigace

FB

A
A
A

-

English

Nacházíte se zde: www.prorodiny.cz » Obchůdek

Obchůdek

ilustrační foto

Notýsek pro dobré nápady

Notýsek formátu A6 s pastelkami obsahuje 20 stránek. Vejde se do každé kabelky i baťůžku. Vhodný pro tvořivé kluky i holky!Zakoupením tohoto notýsku s pastelkami přispíváte na činnost naší organizace. Děkujeme, že pomáháte."Objednávky přijímáme stále a vyřizujeme je vždy v pondělí a ve čtvrtek. Děkujeme!"  

celý článek

ilustrační foto

Čaj s INSPIRACÍ - nové!!!

Přinášíme vám novou kolekci čajů. Tentokrát v nich najdou inspiraci rodiče, manželé, senioři a všichni ti, kteří chtějí lépe porozumět lidem s autismem.   Čaj pro dobré manželství aneb Dva různé světy. - sypaný čaj, 30g, Earl grey, černý čaj Čaj pro dobré manželství aneb My dva. - sypaný čaj,...

celý článek

ilustrační foto

Čaj pro DOBRÉ MANŽELSTVÍ

Čaj s příběhem Je váš vztah zdrojem radosti a síly? Pokud máte potřebu na vašem vztahu pracovat, nabízíme vám šest témat, která jsou pro dobré fungování vašeho vztahu nezbytná. Každé téma vám představíme formou krátkého příběhu a na konci se seznámíte s jednoduchými dovednostmi, které mohou váš vztah proměňovat. "Objednávky...

celý článek

ilustrační foto

Kšiltovka

Šestipanelová basebalová kšiltovka, 100% broušená bavlna, větrací otvory, nastavitelná velikost pomocí zadní kovové spony. Barva modrá a přírodní. Koupí této kšiltovky přispíváte na činnost naší organizace. Děkujeme, že pomáháte. "Objednávky přijímáme stále a vyřizujeme je vždy v pondělí a ve čtvrtek. Děkujeme!"

celý článek

ilustrační foto

Brožura Naučte se milovat svého partnera

Publikace "Naučte se milovat svého partnera" poskytuje formou příběhů jednoduchý recept na zlepšení vztahů ve vašem manželství. Brožurku vám zašleme ZDARMA!

celý článekDomů | Kontaktujte nás | Registrace | Prohlášení o přístupnosti | Mapa webu | Textová verze