Fandíme rodině | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.


Hlavní navigace

FB

A
A
A

-

English

Nacházíte se zde: www.prorodiny.cz » fesťák

fesťák

Roppy Skipping BETWEEN

Těšíme se také na vystoupení rope skippingového týmu, který už od roku 2014 skáče pro radost :) Tam, kde skončí skákání přes švihadlo, začíná rope skipping!

celý článek

Parkour

Nevíte, co je parkour? Přijďte se podívat na exhibici, která se bude konat u příležitosti oslav 25 let CPR. Po ní si ho budete moci sami vyzkoušet. Parkourem nás provede parkourová organizace L.E.A.D. Jak sami říkají, chtějí - “lidem ukázat, že se někdy vyplatí vydat se v životě tou těžší cestou, vyzvat sám sebe na souboj...

celý článek

Tvořivé dílny

Tvořivé dílny (survival náramky, origami a stíhačky z papíru, drátování, zapichovátka, macramé, malování na kameny, kytky na sponky a gumičky, magnetky), další doplňkové aktivity: trénování paměti, malování na obličej, rikše, hlavolamy, skákací hrad.

celý článek

Stan CPR

Líbí se vám naše trička? Tak neváhejte a během akce navštivte Stan CPR, kde si je budete moci zakoupit. Kromě toho se také blíže seznámíte s činností Střediska RODINA. Těšíme se na vás!

celý článek

Parkování

K parkování během Rodinného festivalu můžete využít všechna parkoviště určená pro zaměstnance a studenty Lékařské fakulty OU.

celý článek

Občerstvení

Slavíme a ke správné oslavě patří i něco dobrého na zub. Během odpoledne se budete moci občerstvit lahůdkami, které pro vás připraví Spirála ops. Připravena pro vás bude frankfurtská a zeleninová polévka, grilovaná  klobáska s cibulovým chutney, Hot dog, Quiche Lorrain (slaný koláč se šunkou sýrem a pórkem), a špenátový...

celý článek

Narozeninový stan

  Jsme rádi, že s námi slavíte! Jak finančním tak i věcným dárkem nás můžete podpořit v Narozeninovém stanu, který nemůžete minout!

celý článek

Sportovní aktivity pro osoby se zdravotním postižením

Integrační klub BRÁNA připravil pro účastníky festivalu sportovní aktivity, kterých se mohou zúčastnit také osoby se zdravotním postižením. Zapojit se můžete do hraní kuželek, boccii a fotbalu. Představí se také nově vzniklá liga „ férového fotbalu.“

celý článek

Stan VÝZVY

Během oslav CPR se budete moci blíže seznámit se službami, které poskytuje Středisko VÝZVA. To bude prezentovat své služby během celé akce. Budete si tak například moci vyzkoušet pomůcky, které jsou k dispozici v našem Centru.

celý článek

Divadlo Víti Marčíka

Jsme rodinné divadlo žijící na statku v Drahotěšicích, s poštou a policejní stanicí v Hluboké nad Vltavou. A i když často hraji a jsem na jevišti sám, tak bych bez své ženy, dětí a teď i zetě, vnoučat, snach a babiček, jedna s námi bydlí a občas i hraje, i bez táty a tchána ( oba  jsou už mrtví), ale i našich přátel...

celý článek

Výstava SVOJI

Shlédnout budete moci také jednu z výstav CPR. Nemylte se, výstava vám nedá jednoznačné návody na šťastné manželství nebo celoživotní partnerství. Pozve Vás do příběhu lásky, přátelství, a tím i vlastnímu k soužití, kde je vedle prostoru pro jednoho i druhého, i riziko a kritická místa partnerství.

celý článek

Manželské rande

Myslíte, že je úspěch manželství tajemstvím?Pojďte společně pátrat, v čem spočívá láska... - Manželské rande je vzpruha pro manželství- je šancí, abyste si nevšedně a svátečně popovídali- je důvěrným časem, který můžete dávat jeden druhému.

celý článek

Hudební vystoupení

Festivalové odpoledne vám zpříjemní hudební vystoupení skupiny Hrozen. Ta se po šestileté pauze v roce 2011 probudila k životu. Z dříve akustické kapely s důrazem na propracované netradiční vokály se stává kapela na hranici písničkářství a hravé alternativy, stále čerpající z úzkého propojení inspirovaného textu a naléhavé...

celý článekDomů | Kontaktujte nás | Registrace | Prohlášení o přístupnosti | Mapa webu | Textová verze