Fandíme rodině | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.


Hlavní navigace

FB

A
A
A

-

English

Nacházíte se zde: www.prorodiny.cz » Centrum pro rodinu a sociální péči » Aktuality » Rodinný festival – FANDÍME RODINĚ!

Rodinný festival – FANDÍME RODINĚ!

V sobotu 9. 9. 2018 jsme oslavili již 25. výročí fungování našeho Centra pro rodinu a sociální péči v Ostravě. A že bylo co slavit. Pětadvacet let fungování … od aktivit založených ryze na práci dobrovolníků, přes „rozjetí“ čtyř dobře fungujících sociálních služeb, „zakotvení“ dvou stabilních a potřebných středisek po více než 52 kmenových zaměstnanců a nesčetný počet příznivců a fanoušků.

Oslavy začaly děkovnou mší svatou v kostele Sv. Ducha v Ostravě Zábřehu a pokračovaly v parku u našeho Centra na Syllabově ulici v Ostravě Vítkovicích. Přes hudební a divadelní vystoupení (cimbálovka, Víťa Marčík, Klauni na volné noze), bavily návštěvníky také psí kusy, úžasné kousky parkouru a vyskákaní švihadláci. Mimo to, byly připraveny tvořivé dílny, které lákaly svou jedinečností; manželské rande nebo projížďka na rikši; pro nejmenší stan s hravými hlavolamy a skákací hrad.

O plná a spokojená bříška návštěvníků bylo postaráno prostřednictvím výborných koláčků, občerstvení od Spirály a paní zmrzlinářky. Káva, čaj, pivo i limo … věříme, že nikomu nic nechybělo.

Moderace se ujal náš příznivec Roman Pastorek a rád slavil s námi.

Děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravách naší oslavy i těm, kdo nám pomohl s finančním zajištěním. Všem, kdo dobrovolně nabídl svou pomocnou ruku a přiložil ji k dílu.Domů | Kontaktujte nás | Registrace | Prohlášení o přístupnosti | Mapa webu | Textová verze