Fandíme rodině | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.


Hlavní navigace

FB

A
A
A

-

English

Nacházíte se zde: www.prorodiny.cz » Centrum pro rodinu a sociální péči » Aktuality » Manželská setkání 2018 v Litomyšli

Manželská setkání 2018 v Litomyšli

Centrum pro rodinu, z.s. Diecézní centrum pro rodinu Biskupství litoměřického pořádá ve dnech 21. - 28. července 2018 Manželská setkání v Litomyšli.

Náplní kurzu jsou přednášky týkající se vzájemných vztahů muže a ženy v manželství doplněné o skupinovou práci. Ve skupinkách 3–4 párů se společně zamýšlíme nad obsahem přednášek a poznatky se snažíme promítnout do naší současné životní situace. Vzájemně se obohacujeme o zkušenosti, sdílíme se s ostatními o úspěchy a neúspěchy a tímto způsobem si pomáháme řešit své konkrétní problémy. To vše v duchu modlitby a důvěry v Boží přítomnost a milost. Příslušnost k církvi však není podmínkou účasti na kurzu.

Obsahem přednášek jsou tato témata: Krize v manželství, Priority, Zdravé sebevědomí, Odpuštění, Rozdíly mezi mužem a ženou, Základy komunikace, Vzájemné porozumění, Vyjadřování pocitů, Naplňování potřeb, Pozornosti, Sexualita. Přednášejí manželské páry, které nabízejí svědectví vlastního života. Do programu je zařazen také čas pro odpočinek, sdílení a sport.
Manželská setkání jsou křesťanská iniciativa usilující o obnovu, zlepšení a upevnění manželství a rodiny. Přišla k nám před více než 20 lety z Finska.

Pozvánku, pokyny a přihlášku najdete v přiložených souborech.

Soubory ke stažení

Manželská setkání 2018 v Litomyšli - pokyny (velikost: 392kB, typ: PDF)

Manželská setkání 2018 v Litomyšli - pozvánka (velikost: 547kB, typ: PDF)

Manželská setkání 2018 v Litomyšli - přihláška (velikost: 45kB, typ: DOC)Domů | Kontaktujte nás | Registrace | Prohlášení o přístupnosti | Mapa webu | Textová verze