Fandíme rodině | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.


Hlavní navigace

FB

A
A
A

-

English

Nacházíte se zde: www.prorodiny.cz » Centrum pro rodinu a sociální péči » Aktuality » Centrum pro rodinu a sociální péči v Ostravě oceňuje své dárce

Centrum pro rodinu a sociální péči v Ostravě oceňuje své dárce

Nezisková organizace Centrum pro rodinu a sociální péči z. s. nabízí své služby v Ostravě, ale i na mnoha místech MS kraje, a to již 25 let.  Letos se rozhodla oceňovat své dárce, kteří jednorázově nebo pravidelně podporují její činnost. „Naše organizace podporuje rodinu, manželství a péči o děti a mladé lidi se zdravotním postižením prostřednictvím Střediska RODINA a Střediska VÝZVA“, uvádí předseda organizace Jan Zajíček.

Středisko RODINA nabízí především preventivní programy a kurzy na podporu vztahů mezi manželi, mezi rodiči a dětmi, doprovází pěstounské rodiny, provozuje Poradnu pro vztahy a rodinu, která poskytuje psychologické poradenství, rodinné mediace a konzultace. Věnuje se také přednáškové činnosti na školách, nabízí výstavy…  Středisko VÝZVA pomáhá v péči o děti a mladé lidi se zdravotním postižením prostřednictvím čtyř sociálních služeb: osobní asistence OASA, odborné sociální poradenství RODINNÝ PRŮVODCE, odlehčovací služba pro pečující RESPIT a integrační klub BRÁNA; pomáhá jim překonávat znevýhodnění, které jim jejich situace přináší a žít „běžný“ život.

„Hvězdy jsme se rozhodli udělovat z titulu poskytovatele kvalitních služeb, s úctou, vděčností a vědomím odpovědnosti“, uvedla Lenka Daňová, fundraiser organizace. „Děkujeme všem, kteří spolu s námi fandí rodině a lidem se zdravotním postižením“, dodala.

FANDĚTE RODINÁM S NÁMI! – www.prorodiny.czDomů | Kontaktujte nás | Registrace | Prohlášení o přístupnosti | Mapa webu | Textová verze