Fandíme rodině | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.


Hlavní navigace

FB

A
A
A

-

English

Nacházíte se zde: www.prorodiny.cz » Centrum pro rodinu a sociální péči » Aktuality » „NEŽ DO TOHO VLETÍŠ“ – cyklus pro mladé lidi v době chození - od 25.3.2020

„NEŽ DO TOHO VLETÍŠ“ – cyklus pro mladé lidi v době chození - od 25.3.2020

Cyklus tří setkání s přednáškou a diskusí, postavený na reálných zkušenostech manželských dvojic, pro mladé páry, které jsou ochotny věnovat vstupu do společného života ještě o něco víc ….

Centrum pro rodinu shromáždilo za 25 let práce pokladnici zkušeností. Zdá se, že je možné vystihnout, jaké jsou přirozené zákonitosti, aby láska ve dvojici žila. Lze diskutovat o jakémsi „návodu k použití“ na život, čím dvojice může podpořit trvalou harmonii vztahu. Páry, které uvažují o svatbě, mohou malý kurz využít jako zastavení a reflexi svého společného vykročení.

Témata jsme nazvali:

Životní priority.

Věčně omílaná komunikace.

Naplňování potřeb - manželská maturita.

Program je rozdělen do tří setkání, vždy čtvrtou středu v měsíci,
25. 3. 2020, navazuje 22. 4. a 27. 5., vždy od 18:00 hodin.

Místo konání: klubovna Střediska RODINA Centra pro rodinu a sociální péči z. s. (v areálu Lékařské fakulty Ostravské univerzity, Syllabova 19, Ostrava-Vítkovice). Příjemné prostředí, občerstvení.

Pro zajištění servisu pro účastníky budeme rádi, když se přihlásíte ZDE tím si zajistíte občerstvení. Je ale možné přijít bez přihlášení, kurz je zcela otevřen veřejnosti.

Informace: Maria Fridrichová, mfridrichova@prorodiny.cz; mobil 731 625 618.

Středisko RODINA má poslání podporovat stabilní a stále lepší fungování rodiny prostřednictvím aktivit, kurzů, poradenství v obtížných situacích a také formou svědectví a vzájemné podpory.

Pro účastníky zdarma. Akce je finančně podpořena statutárním městem Ostrava v rámci projektu CELOROČNĚ PRO RODINU.

Pro další propagaci plakátek ke stažení ZDE.

 

 

 

 

 Domů | Kontaktujte nás | Registrace | Prohlášení o přístupnosti | Mapa webu | Textová verze